Ford Trucks

DATE DE CONTACT
Alege cea mai apropiata locatie de tine.
Adresa

Autostrada Bucuresti-Pitesti, Km 13,2
Str. Italia 1-7, Comuna Chiajna 077040, Jud. Ilfov

Office

Telefon: 0212026000
Fax: 0212026030
Email: office@cefin.com
 

Service

Telefon: 0747123503; 0744318276
Fax: 0212026004
Email: service.reception@cefin.com

Adresa

Zona Industriala Micalaca Est, Soseaua de Centura FN, Arad

– birou Vanzari si service Autorizat CEFIN TRUCKS

Office

Vanzari Camioane: Adalbert Goczo

Mobil: 0754 016 141

E-mail: adalbert.goczo@ard.cefin.com

Service

Ovidiu Pastiu (Service Manager)

Mobil: 0751 579 043

Email: ovidiu.pastiu@ard.cefin.com

Adresa

Adresa: str Izvoare, nr 100, Bacau

 – birou de Vanzari si service prin partener autorizat SCUT

Office

Vanzari Camioane: Dan Stanciulescu (Area Sales Manager)

Mobil: 0758 034 675

E-mail: dan.stanciulescu@cefin.com

Service

Ionut Nechifor (Service Manager)

Mobil: 0746 012 572

ionut.nechifor@sut.ro

Adresa

Baia Mare, Bd. Bucuresti 65, RO - 430012

- service Autorizat ATP MOTORS

Office

Vanzari Camioane: Mihai Filip

Mobil: 0725 679 285

E-mail: mihai.filip@atp-exodus.com

Service

Mihai Ardelean (Service Manager)

Mobil:  0736 884 702

Email: mihai.ardelean@atp-exodus.com

Adresa

Adresa: Str 13 Decembrie, nr 94, Brasov

 – birou Vanzari si service prin partener autorizat RENACIA

Office

Vanzari Camioane: George Mitu

Mobil: 0758 036 048

E-mail: george.mitu@cefin.com

Service

Service: Mihai Florea (Service Manager)

Mobil: 0734 880 115

mihai.florea@renacia.ro

Adresa

str Clujului, nr 15, Sânnicoară

– birou Vanzari la sediu RMB Inter Auto

Office

Vanzari Camioane: Radu Rogojan

Mobil: 0758 036 048

E-mail: radu.rogojan@cefin.com

Adresa

Str Verde, Nr 29, Constanta

 – birou de Vanzari si service prin partener autorizat AUTOSEL Cars&Trucks

Office

Vanzari Camioane: Aurel Carapcea (Area Sales Manager)

Mobil: 0749 190 300

E-mail: Aurel.Carapcea@cefin.com

Service

Marius Negus  (Service Manager)

Mobil: 0723 760 819

Email: negus.marius@autorenco.ro

Adresa

Calea Bucuresti 115b (DN 65 km 12) Pielesti, judetul Dolj

– birou de Vanzari si service prin partener autorizat CARSPEED

Office

Vanzari Camioane: Iulian Tilinca

Mobil: 0758 036 048

E-mail: iulian.tilinca@cefin.com

Service

Service: Cosmin Bantoiu (Service Manager)

Mobil: 0743 045 959

c.bantoiu@carspeed.ro

Adresa

Santandrei, DN 7 - FN, Jud. Hunedoara

Office

Vanzari Camioane: Daniel Gulei

Mobil: 0751 145 204

E-mail: daniel.gulei@tim.cefin.com

Contact general

Email: office.deva@cefin.com

Service
Telefon: 0751292317
Email: service.deva@cefin.com
Adresa

Calea Borsului, nr 34B, jud Bihor

– birou Vanzari si service prin partener autorizat ATP MOTORS

Office

Vanzari Camioane: Mihai Filip

Mobil: 0725 679 285

E-mail: mihai.filip@atp-exodus.com

Service

Dan Ianc (Service Manager)

Mobil: 0721 290 902

Email: dan.ianc@atp-exodus.com

Adresa

Strada Cernauri, nr 112B, Suceava

– birou de Vanzari si Service prin partener autorizat ROLEX

Office

Vanzari Camioane: Gabriel Covasnianu

Mobil: 0758 035 624

E-mail: gabriel.covasnianu@cefin.com

Service

Stefan Hladiuc (Service Manager)

Mobil: 0741 145 333

Email: Rolex_service@yahoo.com

Adresa

Calea Sagului, DN 59, KM 8 + 700

– birou Vanzari si service partener PAUL TRANS

Office

Vanzari Camioane: Daniel Gulei

Mobil: 0751 145 204

E-mail: daniel.gulei@tim.cefin.com

Service

Gabriel Fekete (Service Manager)

Mobil: 0786 272 954

Email: Gabriel.Fekete@paul-trans.ro